Дозвіл ЄКМТ

Дозвіл ЄКМТ (Європейська Конференція Міністрів Транспорту) - це багатосторонні дозволи на міжнародні перевезення вантажів автомобілями транспортних компаній, які працюють в країні-учасниці ЄКМТ, на основі системи квот

Що таке дозвіл ЄКМТ?

Дозвіл ЄКМТ (Європейська Конференція Міністрів Транспорту) - це багатосторонні дозволи на міжнародні перевезення вантажів автомобілями транспортних компаній, які працюють в країні-учасниці ЄКМТ, на основі системи квот. Вантажні перевезення можуть здійснюватися між країнами-учасницями ЄКМТ і транзитом через територію однієї або декількох країн-учасниць ЄКМТ транспортними засобами, зареєстрованими в країні учасниці ЄКМТ. Вони не дійсні для перевезень між країною - учасницею і третьою країною.

Хто може отримати ЄКМТ?

Дозволи видаються  працівниками служби Укртрансбезпеки. Їх застосування здійснюється з дотриманням строгих вимог, які також включають вимоги категорії ЄВРО 5 - 6 автотранспорту. Цей дозвіл має бути в наявності при кожній поїздці водія, при перевезенні вантажу або при порожньому пробігу, а також необхідно заповнювати його перед початком поїздки. А видається ЄКМТ на один календарний рік. Один дозвіл ЄКМТ дійсний для необмеженої кількості рейсів міжнародних вантажоперевезень.

На сьогодні учасницями ЄКМТ є 43 європейські країни: Австрія, Азербайджан, Албанія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія і Чорногорія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія, Югославія.

Найчастіше цей дозвіл є свідченням надійності перевізника міжнародних вантажів, адже отримати його не просто. Це своєрідний показник якісної роботи транспортної компанії. Адже потрібно мати чимало рухомого складу(автопарк) та  не мати жодних порушень і дотримуватись усіх норм екологічної безпеки.

ПП "Транс-Атлас" здійснює вантажні перевезення по ЄКМТ!

Використовуючи дозволи ЄКМТ, ПП «Транс-Атлас» безперешкодно здійснює діяльність на території країн-членів ЄКМТ, конкуруючи з європейськими перевізниками, збільшуючи тим самим товарообіг з країнами ЄС.

Наша транспортна компанія ПП «Транс-Атлас», яка здійснює імпортно-експортні вантажні перевезення з/в країни Євросоюзу, отримала ці дозвіли, що забезпечить безперебійну роботу з доставки вантажу, не залежно від наявності одноразових дозволів в країни Європи. А , отже, Ваша продукція буде доставлена вчасно та якісно!

 

 

РАССЧИТАТЬ ПЕРЕВОЗКУ