20-тонні перевезення. Особливості транспорту

Автопарк ПП "Транс-Атлас" запропонує Вам сучасні імпортні 20-тонники, обладненні в залежності від Ваших потреб!

Єврофури 20 тонн: особливості

Перевезення 20-тонного вантажу має свої особливості, і користується популярністю переважно серед представників середнього та малого бізнесу, а також серед великих промислових фірм.

 

Найбільш широке поширення мають напівпричепи фургони. Їх кузов обтягається тентом з високоміцного і вологонепроникного матеріалу (зазвичай це ПВХ), який захищає вміст вантажного відсіку від вологи, пилу, бруду, впливу сонячних променів. При цьому сам матеріал ніякого шкідливого впливу на вантаж, що перевозиться не робить.

 

Одна з ключових переваг тентованого автотранспорту - можливість швидкого відкриття відразу кількох або одного борту, а також можливість навантаження краном. Окрім того, для фіксації вантажу машини комплектуються спеціальними ременями.

 

Транспорт на 20 тонн

Автопарк ПП "Транс-Атлас" запропонує Вам сучасні імпортні 20-тонники. Залежно від специфіки перевезення ми готові запропонувати вам:

Тенти

Напiвпричiп (єврофура): вантажний відсік вміщує від 20 до 25 тонн або від 22 до 33 європалет вантажу.

Тент разом з причепом, який дозволяє перевезти вантаж масою від 5 до 25 тонн(об’ємом 110 куб. метрів та 120 куб. метрів)

Рефрижератори

Рефрижераторні напівпричепи в автопарку «Транс-Атлас» мають можливість розміщення до 33 палет (20 тонн вантажу). Використовуються для вантажоперевезення з України в Європу та навпаки, автотранспортом 20 тонн.

 

Рефрижератор - незамінний варіант при доставці швидкопсувних вантажів.  

 

 

Замовляючи в «Транс-Атлас» автомобільні перевезення в/з Європи , Прибалтики, Білорусь 20 тонн, Ви отримуєте оперативну своєчасну доставку вантажів самого різного типу:

  • швидкопсувні (заморожені, охолоджені продукти харчування, медикаменти тощо);
  • товари народного споживання (побутова техніка, одяг тощо);
  • тарні вантажі (в ящиках, палетах, мішках тощо);
  • обладнання та металоконструкції, верстати та комплектуючі.

 

Підписуючи з Вами договір ПП «Транс-Атлас» гарантує:

  • вигідні ціни
  • вчасне доставлення вантажу в попередньо обумовлені терміни
  • професійну консультацію логістів нашої компанії
  • збереження цілісності Вашого вантажу

Замовити вантажоперевезення з України в Європу єврофурою 20 тонн, а також доставку вантажів в/з країн Євросоюзу та інших регіонів ви завжди можете в компанії «Транс-Атлас».

Усі наші тенти в обов'язковому порядку оснащені системою GPS, в кабінах вантажних автомобілів є додаткові місця для експедиторів.

 

Щоб дізнатись вартість перевезення вашого вантажу зателефонуйте нам або безкоштовно  РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ  в онлайн калькуляторі!

 

CALCULATE