Безпілотні вантажівки для доставки вантажів почала використовувати Amazon?

Нещодавно в одній з інформаційно соціальних мереж Reddit, користувач опублікував фото керованої вантажівки з трейлером з лого Amazon Prime без водія.

 

Нещодавно в одній з інформаційно соціальних мереж  Reddit, користувач опублікував фото керованої вантажівки з трейлером з лого Amazon Prime без водія. І висловив припущення, що компанія почала використовувати для доставки товарів саме безпілотні вантажівки.

Це питання досліджував американський телеканал CNBC і повідомив, що, справді, Amazon використовує для вантажоперевезень автомобілі компанії Embark, які виготовляють  в тому числі і самохідні вантажні авто.

Самі ж  Amazon та Embark не коментують інформацію і не розкривають секрети співпраці. Поряд з цим , представники Amazon заявили, що постійно вдосконалюють  доставку товарів, куплених на електронному майданчику і готові до інновацій, які покращать якість, терміни та сервіс доставки вантажів клієнтам.

На сьогодні в сфері міжнародних вантажних перевезень є значна криза в кваліфікованих водіях. Також вантажівки не відповідають усім потребам для здійснення вантажоперевезень  у великих об’ємах та в короткі терміни. Очікується, що нові вантажівки будуть використані для налагодження логістики між об'єктами Amazon, а здійснювати безпосередню доставку покупцям планується більш звичним способом.

 

вантажівка доставка вантажів безпілотні вантажівки Amazon

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ