Блог
Транс-Атлас

Останні новини із сфери міжнародних перевезень.
Важливі події фірми. Оголошення. Корисні посилання
Рух робітників транспорту в ЄС – роз’яснення щодо потрібних документів, які підтверджують діяльність

Європейська Комісія своїй Кореспонденції від 23 березня щодо «Зелених ліній ЄС» встановила принципи вільного пересування робітників транспорту та просила країни-члени ЄС не застосовувати до них карантини коли у водіїв не моє симптомів коронавірусу COVID-19, а також не вимагати у них сертифікату або

Детальніше »
01 КВІТ
Метод боротьби з коронавірусом для бізнесу!

На сьогодні актуальна ситуація , коли потрібно вберегтися від коронавірусу і разом з тим продовжити роботу підприємства, ці системи дають змогу працівникам нашого офісу працювати віддалено.

Детальніше »
Потрібно відслідковувати вантаж? Легко!

Вантажоперевізник, який здійснює доставку вантажу, несе відповідальність за збереження товару та його своєчасну доставку. Для того щоб відправник міг в будь-який час отримувати актуальну інформацію про місцезнаходження і стан продукції, використовується контроль переміщення вантажу.

Детальніше »
Міжнародні вантажні перевезення бусами в Європу

Доставка товарів з Європи в Україну або ж навпаки є дуже актуальною, адже підприємці нашої країни активно співпрацюють з Європейськими і не тільки країнами

Детальніше »
Якими видами автомобільних рефрижераторів «Транс-Атлас» перевозить швидкопсувний вантаж?

Швидкопсувні вантажі зазвичай перевозять в рефрижераторах, адже ці товари потребують дотримання певного температурного режиму. Тільки так можна зберегти їх якість і товарний вигляд.

Детальніше »