Як перевезти речі за кордон при переїзді?

Якщо вам знадобилася послуга міжнародних перевезень особистих речей в європейські країни, то найкращим варіантом транспортування вашого вантажу буде автомобільний транспортний засіб.

Якщо вам знадобилася послуга міжнародних перевезень особистих речей в європейські країни, то найкращим варіантом транспортування вашого вантажу буде автомобільний транспортний засіб. Адже, це дуже надійний і мінімально витратний варіант доставки вантажів. Головними плюсами цього способу доставки речей за межі країни є найбільш низька вартість, можливість варіанту доставки "від дверей до дверей" і зручність при завантаженні. Більш того, приймання і вивантаження ваших речей буде проходити безпосередньо біля вашого нового житла.

Тож, спробуємо допомогти Вам скласти покроковий план перевезення ваших речей при переїзді, а також розкажемо особливості і нюанси на які обов’язково потрібно звернути увагу і підготуватися заздалегідь.

Розберемося, що буде вважатися особистими речами.

 

До особистих речей відносяться:

 • предмети домашнього вжитку, такі як меблі, побутова техніка, текстиль;
 • особисті засоби пересування всіх типів, такі як велосипеди, автомобілі, водні та повітряні засоби пересування;
 • домашні тварини;
 • переносні інструменти і техніка для ремісничої або професійної діяльності.

Не вважаються особистими речами:

 • алкогольна та тютюнова продукція;
 • автомобілі комерційного призначення (для перевезення речей або пасажирів);
 • великогабаритні інструменти;
 • техніка для ремісничої або професійної діяльності.

Чек-лист

10 питань, які треба вирішити в процесі перевезення особистих речей за кордон

 1. Зробіть заміри обсягу, ваги і кількості багажу,

 Ці дані знадобляться для транспортної компанії, щоб правильно підібрати вантажний транспорт, обрахунку ціни на послуги, а також правильного розміщення речей в фурі для безпечного і цілісного перевезення.

 

 

 

 1. Оберіть тип транспорту, за допомогою якого будете перевозитися домашні речі,

Залежно від остаточного обсягу, країни призначення і термінів, вам буде запропоновано оптимальний варіант перевезення: автомобільним транспортом (мікроавтобус, вантажний автомобіль-фургон, фура), морським транспортом (контейнерна перевезення), по ж / д (контейнером) або авіа (літаком).

 

 

 

 1. Визначте терміни і дати, в які має бути доставлено ваше майно, упаковка багажу, складання номенклатури речей.

Коли ви звернетеся уже із зазначеними датами та готовим списком речей до вантажоперевізника, то зможете отримати якнайшвидший та точний розрахунок вартості послуги.

 

 

 

 1. Розрахуйте всі витрати на перевезення, включаючи митні збори і міжнародні витрати і т.п.

У країнах Євросоюзу та Сполучених Штатах Америки ввезення речей обкладається митом, про тарифи, встановлених на території країни, куди здійснюються переїзд, краще ознайомитися на місці, звернувшись до співробітників дипломатичних консульств.

 

 

 

 1. Якщо ви перевозите культурні цінності, то на них необхідно оформити спеціальний дозвіл в Міністерстві Культури.

Варто заздалегідь проконсультуватися у фахівців про вивезення речей за кордон, що становлять культурну цінність або які мають особливі умови вивезення, наприклад перевезення антикваріату. Щоб компанія-перевізник могла успішно і безпечно перевезти ці речі за межі території України, власник повинен заздалегідь отримати відповідний дозвіл.

 

 

 1. Перевіз тварин також здійснюється за певною схемою.

Усі домашні вихованці повинні мати ветеринарні довідки з відомостями про щеплення, а собаки і кішки повинні мати мікрочіп, що містить всі відомості про тварину, це вже давно стало нормою і вам варто це врахувати.

 

 

 

 1. Далі обирайте транспортну компанію, яка здійснить перевезення Ваших речей до місця призначення.

З компанією-перевізником ви укладаєте договір, в якому відображаються всі пункти і нюанси, пов’язані з переїздом в іншу державу. Перевізник узгоджуєте з Вами: вид транспорту, заповнюєте бланк CMR, оформлює необхідний пакету документів для міжнародного вантажоперевезення. Дізнайтеся, чи є в компанії дозволи для перевезення у необхідну країну(одноразові або книжки ЄКМТ).

 

 

 1. Подбайте і про Розпакування, збірку, розстановку меблів після доставки.

По прибуттю з України в пункт призначення, Вам треба буде акуратно розпакувати привезені речі, зібрати і розставити меблі, прибрати сміття та пакувальні матеріали. Сплануйте заздалегідь, чи будете робити це самі або Вам знадобляться послуги фірми.

 

 

 

 1. Страхування вантажу

Вашим речам передбачається довгий шлях до місця призначення, а , значить, потрібно подумати, як запобігти випадкам пошкодження чи втрати вантажу. Ці питання слід узгодити з компанією-перевізником. Адже, саме водій і компанія нестимуть відповідальність за ваш вантаж під час його перевезення. Варто вимагати від транспортної компанії повного страхування вантажу(CMR).

 

 

 1. Митні процедури

При доставці вашого вантажу (особистих речей) за межі території України доведеться, в обов'язковому порядку, пройти митницю. Тож, насамперед, потрібно з допомогою брокера скласти список речей, які будуть перевозитися для замитнення. Таке транспортування проходить митницю на пільгових підставах. Зокрема, людина не повинна платити мита і податки. Також такі речі не потребують ліцензування або квотування, навіть якщо перевозяться речі з категорії, які в інших випадках вимагають обов'язкового проведеннях цих процедур. Не треба буде підтверджувати в обов'язковому порядку спеціальним сертифікатом, що предмети перевезення можна переміщати за кордон.

 

 

Декілька слів про митні правила, які діють при перевезення власних речей

Особисті речі, які не підпадають під мито:

 1. Загальна вартість товарів при митному оформленні особистих речей не більше 1500 євро і менше 50 кг вагою (крім повітряного транспорту)
 2. Вартість речей не вище 10000 євро і вага менше 50 кг (для повітряного транспорту).
 3. У тому випадку, якщо ви перевищили встановлені норми митного оформлення, з вас стягується мито в розмірі 30% від вартості товарів, що перевищують норму.

Крім цього, існують також обмеження на певні категорії речей:

 1. Деякі товари не входять в категорію особистих речей (в їх числі: солярії, ігрові автомати, двигуни, алмази)
 2. Певні товари повинні бути письмово задекларовані (алкоголь, колекційні предмети)
 3. Існує конкретний список товарів, заборонених до ввезення або вивезення (відходи, наркотичні та психотропні речовини)
 4. Певні категорії товарів мають обмеження щодо ввезення (зброя, небезпечні речовини)

Наша компанія надасть якісні послуги з вантажоперевезення власних речей в країни Західної та Східної Європи, Прибалтики:

 • Маємо книжки ЄКМТ(дозвільна система),
 • Робимо максимальне страхування вантажу(CMR),
 • Контролюємо та відслідковуємо вантажоперевезення за допомогою GPS навігації в наших вантажівках.

Дізнатися вартість перевезення особистих речей за кордон і назад можна за допомогою форми заявки на нашому сайті.

перевезти особисті речі переїзд Європа чек-лист

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ