Тиждень інтенсивних перевірок в Європі чекає на водіїв вантажівок

З 18 лютого по неділю 24 лютого в рамках операції Truck & Bus, Європейська мережа служб дорожньої поліції - TISPOL веде посилені перевірки на дорогах.

TISPOL перевіряє вантажівки

Поліцейські будуть особливо перевіряти дотримання норм, що регулюють робочий час і час відпочинку водіїв. Вони також будуть перевіряти технічний стан транспортних засобів та належне кріплення вантажу. Повідомляє видання Trans-Info.

Операція «Truck & Bus» носить освітній характер. Крім покарання за порушення, співробітники поліції будуть також інформувати водіїв про небезпеку, пов'язану, зокрема, з відсутністю пристебнутих ременів безпеки.

Крім того, співробітники поліції будуть інформувати водіїв про зростаючу проблему відволікання уваги під час водіння. Тому, як заявив TISPOL, несанкціоноване використання мобільних телефонів під час водіння також буде контролюватися і каратися.

Акція TISPOL Truck & Bus у всій Європі

Акція ведеться в країнах, що належать до TISPOL, тобто в: Австрії, Бельгії, Болгарії, на Кіпрі, в Чехії, Данії, Німеччини, Франції, Фінляндії, Греції, Угорщини, Ірландії, Литві, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії , Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Естонії та Італії.

вантажівки міжнародні перевезення транспортна інспекція європа штрафи

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ