Google Maps: Необхідний додаток на смартфоні водія міжнародника

Ще зовсім нещодавно ефективним навігатором для здійснення міжнародного перевезення були паперові карти. Карта й тепер може лежати в вантажівці досвідченого водія міжнародника, але відійшла вже на другий план.

Карти чи Google Maps?

Ще зовсім нещодавно ефективним навігатором для здійснення міжнародного перевезення були паперові карти. Карта й тепер може лежати в вантажівці досвідченого водія міжнародника, але відійшла вже на другий план. Тому що шукати дорогу все одно зручніше на смартфоні або планшеті: вся необхідна водієві інформація перекочувала в інтернет у багатофункціональний додаток Гугл Карти.

Gool Maps для вантажоперевезень 

Для здійснення міжнародних вантажних перевезень, навіть досвідченим водіям-міжнародникам знадобиться такий функціональний помічник, як Гугл Карти.

Ця програма працює на картах, які добре відомі майже кожному користувачеві Інтернету. Інтерфейс Google Maps є дуже інтуїтивним. Додаток також синхронізується з Google (функція, яку оцінить будь-який водій , який звик працювати з Google на своєму домашньому комп'ютері) і має неймовірно велику базу даних.

Google Maps можна використовувати для навігації та оновлення інформації про дорожній рух при виконанні міжнародних рейсів. Якщо через непередбачену подію, наприклад, аварію, доведеться міняти маршрут, додаток буде відображати альтернативний маршрут в реальному часі.

Додаток "Google Карти" допоможе вам швидко потрапити водієві в пункт призначення. Оскільки,  враховує інформацію про завантаженість доріг у режимі реального часу і пропонує оптимальний маршрут.

Ви можете отримувати голосові підказки про те, де повернути, яку смугу вибрати, чи є більш оптимальний маршрут і яка завантаженість доріг. Це допоможе оптимізувати та вкластися у вказані замовником терміни міжнародного перевезення вантажу.

Онлайн-карти від гугла досить докладні і актуальні як в Європі так і в СНД. Якщо Ви постійно здійснюєте вантажоперевезення в різні країни,то обов’язково встановіть на телефоні Гугл Карти!

Підходить до операційних систем: Android, iOS, Windows Phone

google maps додатки для вантажоперевезень

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ