Як правильно перевозити між країнами продукти харчування?

Перевезення продуктів харчування за кордон — досить складне завдання. Проте компанія-перевізник “Транс-Атлас” може впоратися з ним! Наш досвід рефрижераторних перевезень говорить сам за себе.

Які продукти і на яку суму?

Ввозити продукти харчування на територію України можна як в комерційних цілях так і в приватному порядку - це регламентується митними правилами, які вступили в силу з першого січня 2018 року. Проблема лише в тому, що одна людина може перевозити з собою продуктів на суму, що не перевищує 200 євро. І в роздрібних упаковках, маса яких не перевищує два кілограми. Усе що понад - вже вважається малим бізнесом(комерція) і регламентується зовсім іншими законами.

І ось тут уже починаються складнощі. Щонайменше потрібно бути юридичною особою, яка пройшла акредитацію на Українській митниці. Це не особливо складно, але займає час. Крім того, це дозволяє стати на відповідний облік та отримати відповідну картку.

Дані про товар, який перевозите

Далі, потрібно володіти всіма даними про походження товару або продукції, яка перевозиться:

  • дата випуску,
  • склад,
  • місце виробництва,
  • особливості зберігання
  • та інші важливі пункти.

Не кажучи вже про податкові рахунки, накладні витрати і договори перепродажу. Якщо мова йде про продукти тваринного походження, то потібно буде ще й надати ветеринарний сертифікат. Який треба отримати в Держветфітослужбі України.

Після цього вам може знадобитися прямо на митниці пройти перевірку товару в лабораторії на предмет відповідністі заявленим параметрам. Це займе деякий час - лабораторії працюють довго і ретельно.

Мита та податки

Необхідно буде також оплатити послуги митного терміналу за оформлення потрібних документів -1000 гривень. А також, мита, податки і акцизи, якщо мова йде про ввезення алкоголю.

Потрібно пам'ятати, що вираховувати податок вам доведеться самостійно - ПДВ, наприклад, може досягати 20 відсотків, акцизний збір стандартний, а ось з митами все складно. Справа в тому, що існує ряд варіантів мита - спеціальне, антидемпінгове, компенсаційне, ввізне / вивізне і сезонне. І потрібно заздалегідь з'ясувати, чи підпадають ваші продукти під якесь з них.

Хто допоможе з міжнародним перевезенням продуктів харчування?

Всі ці питання можна вивчати самостійно, але це займе час, а будь-яке порушення або помилка каратимуться штрафами. Тому є сенс звернутися до фахівців – транспортної компанії, яка проконсультує про всі нюанси такого перевезення, допоможе зібрати необхідні документи.

ПП “Транс-Атлас” - це компанія, що займається міжнародними вантажними перевезеннями понад 10 років. Маємо великий парк рефрижераторів. Ми можемо допомогти перевезти продукти харчування між такими державами, як близькі до нас Польща й Чехія, Білорусь, Литва та Латвія. Так само і з більш віддаленими країнами — Німеччина, Франція, Данія, Австрія, Бельгія.

Ввозити до України європейські продукти харчування, на щастя, можна — достатньо оформити всі документи. Тому продукти з Європи легко потрапляють у магазини, ресторани та столи в Україні! І, повірте, навіть ті продукти, що псуються дуже швидко, опиняться на вашому столі у збереженому стані та відповідній якості.

Фахівці компанії “Транс-Атлас» допоможуть із перевезенням продуктів харчування за кордон! Залишайте заявку на нашому сайті уже зараз – отримайте безкоштовну консультацію нашого логіста по Вашому перевезенню а також митттєвий розрахунок вартості на калькуляторі!

 

перевезти продукти харчування перевезти продукти за кордон мито на продукти що можна перевозити за кордон

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ