Вантажні перевезення Україна-Франція

Компанія «Транс-Атлас» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з оформлення та транспортуванні вантажів між містами України та Франції.

Основні вантажі з Франції

На сьогоднішній день Франція є однією з найбільш високорозвинених країн Євросоюзу (займає друге місце в після Німеччини за рівнем ВВП), виробляючи величезну кількість товарів, які йдуть на експорт в усі країни світу. Утім, й українські товари, комплектуючі є затребуваними та  експортуються до Франції.

Основними товари, які становлять товарообіг між Францією і Україною, є такі:

- продукція машинобудування;

 - медичне обладнання;

 - побутова техніка;

- меблева фурнітура;

 - аксесуари для вікон і дверей;

 - одяг; взуття;

- парфумерія, косметика;

- автозапчастини, витратні матеріали;

 - коштовності;

 - каміни;

 - побутова хімія;

- електротовари;

 - продукти харчування;

 - моторні масла

Оптимізовані маршрути доставки вантажів в/з Франції

Широкі перспективи для бізнесу відкриває експортно/імпортна доставка вантажів Україна-Франція. Оптимізовані за обсягами і маршрутами поставки дозволять знизити витрати і збільшити прибуток.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний з економічної сторони маршрут, нададуть транспортні засоби для будь-яких типів вантажу. Збереження вашого товару забезпечується не тільки офіційною страховкою, високим рівнем професіоналізму водіїв та логістів ПП «Транс-Атлас», але, також, сучасною системою контролю(GPS навігація) за пересуванням вантажівки на європейських дорогах.

Також, відправка вантажу до Франції повинна здійснюватися з повним пакетом митних і супровідних документів, що відповідають міжнародним стандартам. При розрахунку часу в дорозі варто брати до уваги час простою на кордоні а також індивідуальні особливості кожної країни, які регламентують пересування на її внутрішніх дорогах.

Надійний транспортний партнер!

Оптимальний спосіб транспортування будь-яких товарів з Франції або до - автомобільний транспорт. Професійні вантажоперевезення від фахівців компанії Транс-Атлас виконуються за відпрацьованими логістичними схемами і чітко сплановані за термінами доставки. Вантажовласник може бути впевненим у повній відповідності документального супроводу вантажів, що дозволить здійснити безпроблемне проходження митного контролю.

Якщо Ви ще не є клієнтом нашої компанії, ми рекомендуємо Вам заповнити заявку на сайті. Якщо у вас залишилися питання, дзвоніть нам за контактними телефонами, щоб доставка вантажу до Франції була оформлена відповідно до Ваших вимог.

З послугою доставки вантажів Україна-Франція від транспортної компанії «Транс-Атлас», Ви отримаєте можливість організувати ваш бізнес на найвигідніших умовах!

вантажні перевезення україна-франція транспортна компанія перевезти вантаж в францію

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ