Як здійснити вантажні перевезення в/з Голландії?

Північна і Південна Голландія - це найбільш економічно-розвинуті провінції в Нідерландах. На території Південної Голландії знаходиться один з найбільших не тільки в Європі, але і в світі порт Роттердама. Знаходження такого великого логістичного центру в цій країні, робить її популярним і затребувани

Компанія ПП «Транс-Атлас» пропонує послуги з доставки вантажів з Голландії в Україну і навпаки. Конкурентна вартість транспортування вантажів доповнюється чітким дотриманням встановлених термінів. Досвідчені співробітники, що відповідають за завантаження, оформлення супровідних документів, забезпечать якісне перевезення.

Чому Голландія?

Величезний вантажопотік товарів з усього світу проходить через порти Голландії, розташовані в містах Роттердам і Амстердам.

Розгалужена мережа доріг, що мають високу пропускну здатність, дозволяє використовувати автомобілі для доставки будь-якого виду вантажу з Голландії. Мобільність автомобільного транспорту гарантує відсутність затримок в дорозі. Тому доставка вантажу як в Голландію, так і з Голландії виконується в більшості випадків на вантажних автомобілях різного тоннажу.

Які вантажі з Голандії?

Голландія (Нідерланди), незважаючи на скромну територію, є одним з десяти найбільших експортерів у світі. І це не тільки відома всьому світу молочна і м'ясна продукції, знамениті тюльпани або текстильні вироби. З Нідерландів також імпортуються: будматеріали, продукти харчування, автомобілі і верстати, сільськогосподарські товари і т.д.

Види транспорту

У країні добре розвинена транспортна інфраструктура, що відкриває широкі можливості для доставки вантажів з Голландії.

Найбільш вигідні рішення - перевезення з використанням автотранспорту. Вони дозволяють доставити невеликі обсяги вантажу в будь-яку точку Європи та України за оптимальною вартістю.

Ми пропонуємо більше 200 різних видів вантажного транспорту, вантажопідйомністю від 0,5 до 20 тонн.

Доставка вантажів в/з Голландії від Транс-Атлас

  • Доставка вантажів з Голландії можлива протягом декількох днів, за умови, що комплекс технічних і юридичних заходів з перевезення товару виконають досвідчені професіонали:
  • у чітко встановлені терміни;
  • безпечно;
  • по індивідуально розробленому маршруту;
  • недорого.
  • Багаторічний досвід роботи в секторі міжнародних вантажоперевезень дозволяє повністю виключити ризики неякісної доставки: ваш вантаж буде застрахований.
  • Успіх компанії обумовлений компетентністю логістів, які розробляють оптимальний маршрут для своєчасного прибуття в пункт призначення і з урахуванням всіх побажань клієнта.
  • Прозорість умов контракту, можливість моніторингу пересування автомобіля, інформаційна підтримка на всіх етапах перевезення, лояльні розцінки - все це спрямовано на комфорт і безпеку угоди, тому серед клієнтів «Транс-Атлас» чимало постійних замовників.
  • Питання за технічним оснащенням використовуваного автопарку, калькуляції маршруту, надання послуг завантаження / розвантаження, доставку вантажу зі складу до місця, супроводу товару і т.д. можна поставити нашому консультанту онлайн на сайті або по телефону.

Вантажні перевезення з ПП «Транс-Атлас" - це логістика європейського рівня, і у вас є можливість в цьому переконатися!

 

перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу вантажні перевезення Голландія-Україна

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ