Для чого на нашому сайті вантажоперевезень є калькулятор?

Одним з основних критеріїв, за якими клієнти вибирають транспортну компанію для відправки свого вантажу, є вартість вантажоперевезень.

Сьогодні практично у всіх вантажоперевізників є сайти. Та мало з них оснащені такою корисною функцією, як калькулятор. З його допомогою можна самостійно розрахувати, скільки коштуватиме доставка вантажу з пункту А в пункт Б. Усього в кілька кліків можна дізнатися, скільки буде коштувати доставка вантажу в будь-яку точку світу.

Для ефективного і точного розрахунку потрібно враховувати ряд обов’язкових умов!

По-перше, для того, щоб користуватися калькулятором, клієнт повинен чітко розуміти, які характеристики має його вантаж, який транспортний засіб найкраще використовувати для перевезення.

Застереження! Як показує практика, більшість вантажовідправників знайома з вантажоперевезеннями поверхнево. Це не дає їм можливості самостійно підбирати потрібний транспорт і розробляти оптимальний маршрут доставки. Тож, Калькулятор сам по собі не допомагає клієнту з вибором, на відміну від фахівців транспортної компанії, які проконсультують і підберуть найбільш вигідний варіант перевезення.

По-друге, при роботі з калькулятором клієнт може вказати мінімум інформації: маршрут, вид транспорту і габаритно-вагові характеристики вантажу.

Застереження! Природно, що даного обсягу інформації занадто мало для отримання остаточної вартості вантажоперевезення. Існують інші фактори, які можуть вплинути на формування ціни (терміновість доставки, додаткові послуги, митне оформлення та ін.).

По-третє, вартість автоперевезення, наприклад, залежить від відстані, вантажопідйомності і обсягу кузова автомобіля, а також необхідності додаткових послуг (терміновості, необхідності оформлення і т.п.).

 Застереження! Не всі ці моменти враховуються калькулятором. Тож, для точного розрахунку варто ще звернутися до менеджера –логіста з детальними умовами для перевезення Вашого вантажу

Калькулятор на сайті вантажоперевезень  ПП «Транс-Атлас» - це хороший інструмент для самостійного розрахунку вартості перевезення, а також для орієнтування  в ціновій політиці міжнародних вантажних перевезень в Україні.

Розробляючи транспортно-логістичну схему перевезення, ми виконуємо чіткий, обґрунтований розрахунок транспортних витрат з урахуванням всіх складових. Фахівці «Транс-Атлас» розраховують два-три варіанти перевезення і погоджують із замовником найкращий, виходячи з його вимог і дозволяє забезпечити доставку вантажу з найменшими витратами. При цьому ми гарантуємо, що розрахована і запропонована замовнику сума не зміниться в процесі міжнародного вантажоперевезення.

Питання щодо вартості вантажоперевезень можна задати нашим логістам або скористатися формою зворотнього зв'язку на сайті компанії «Транс-Атлас».

калькулятор перевезень вартість вантажоперевезень транспортна компанія калькулятор Транс-Атлас

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ