Доставка вантажів Україна-Іспанія-Україна

Поряд з перевезенням звичайних вантажів компанія «Транс-Атлас» організовує доставку Вашого вантажу в / з Іспанії.

Як доставити вантаж з Іспанії автотранспортом

У процесі перевезення вантажів з Іспанії найчастіше використовується автомобільний транспорт, оскільки він дозволяє скоротити часові витрати при транспортуванні товарів. Вантаж забирається зі складів постачальників і відправляється в Україну автомобільним транспортом.

Особливості перевезення вантажів з Іспанії

У процесі організації вантажоперевезення фахівці компанії «Транс-Атлас» оформляють всі необхідні документи, включаючи транспортну накладну і сертифікати, якщо вони потрібні. У числі додаткових послуг, доступних нашим клієнтам при перевезенні вантажів з Іспанії, слід назвати страхування вантажів.

Завдяки наявності різних типів транспортних засобів і чітко розробленої логістичної схеми організації перевезення компанія «Транс-Атлас» виконує максимально оперативну доставку вантажів з Іспанії в Україну. Звертаючись до нас, клієнт зможе значно скоротити фінансові та часові витрати на доставку вантажу. Наші фахівці запропонують найбільш вигідний варіант доставки вантажу в будь-яку область України.

З Іспанії в Україну ввозиться величезна кількість товарів: продукція хімічної промисловості, текстиль, взуття, одяг, обладнання, продукти харчування, меблі, будівельні матеріали та електротовари.

Вартість доставки вантажів з Іспанії в Україну залежить від:

  • Виду вантажу (генеральний, негабаритний, небезпечний і ін.).
  • Вимог клієнта до доставки вантажу (оперативність).
  • Необхідності в додаткових послугах (митне оформлення, зберігання, страхування).

Здійснити розрахунок перевезення!

перевезення в Іспанію перевізник професійна доставка вантажу

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ