Як правильно організувати транспортування медичного обладнання?

Ви працюєте в поліклініці, лікарні або лабораторії? Зіткнулися з необхідністю перевезти медичне обладнання або доставити медичні інструменти, а необхідного вантажного автотранспорту немає на балансі підприємства?

Зрозуміло, що перевезення такого дорогого вантажу, як медичне обладнання, вимагає особливого підходу, а також спеціалізованого транспорту? Уся, наведена нижче інформація допоможе Вам  грамотно організувати вантажоперевезення медичного обладнання з Європи в Україну!

Доставка медичної техніки та обладнання з Європи

Компанія «Транс-Атлас» організовує доставку медичної техніки та обладнання з європейських країн в Україну. Наші фахівці забезпечать надійну та вчасну доставку вантажу, а також страховку.

Відзначимо, що згідно із законодавством України, в країну дозволяється ввезення лише медичної техніки та обладнання, включеного до Реєстру медичних виробів.

ПП «Транс-Атлас» надає послуги з доставки медичної техніки, а також обладнання для стоматологічних клінік, лікарень, аптек, поліклінік, санаторіїв, реабілітаційних та діагностичних центрів або інших приватних і муніципальних лікувальних установ.

Перевезення медтехніки - це комплексна послуга, яка передбачає наступні етапи:

  • Проведення фахівцями оцінки повного обсягу робіт, а також розрахунок попередньої ціни за весь такелаж.
  • Демонтаж устаткування (з дотриманням всіх правил), а також ретельна упаковка всіх його компонентів, проводиться силами замовника до приїзду вантажного автотранспорту.
  • Винос упакованого приладу (всіх окремих деталей апарату) за межі приміщення. Для переміщення важкої техніки використовуються спеціальні підйомні пристрої.
  • Розміщення медичного обладнання в спеціалізованому вантажному транспорті вантажниками, його фіксація в кузові авто за допомогою спеціальних елементів.
  • Транспортування медобладнання вантажними машинами.
  • Вивантаження техніки на місці доставки проводитися вантажниками.
  • Розпакування, установка і, якщо необхідно, збір в новому приміщенні.

Важливо! У будь-якому з перерахованих вище етапів найактивнішу участь братимуть висококваліфіковані такелажники, які повинні мати великий досвід роботи з крихким, дорогим обладнанням!

Як перевезти медичне обладнання?

Сьогодні до медичного обладнання прийнято відносити лабораторні прилади, а також різноманітні фізіотерапевтичні та терапевтичні апарати, томографи, монітори для реанімації та операційних, рентген-техніку та інше вузькоспеціалізоване обладнання. Стерилізаційна і стоматологічна апаратура також входить до наведеного вище переліку.

Найчастіше ввозять медичні прилади:

  • рентгенівські апарати,
  • томографи,
  • стоматологічні установки та ін.

 Перевозять таке обладнання спеціальним транспортом: рефрижератори, цільномети, ізотерми, буси. При цьому першочергове завдання перевізника - уберегти чутливі прилади від сильної тряски і вібрації та ударів. Багато видів медичного обладнання вважаються негабаритним вантажем, а їх підйом і переміщення - особливим видом такелажних робіт, що також створює певні складнощі. Перевезення медичного обладнання потребує високої кваліфікації та великого професіоналізму.

Доставка медичної техніки та обладнання з Європи в Україну

Для доставки медичної техніки та обладнання використовуємо власний автомобільний транспорт від 0,5 до 20 тонн. Для перевезення різного медичного обладнання підбираємо необхідний вид транспорту.

Автомобільний транспорт використовується для перевезення як великих вантажів з повним завантаженням в машину так і невеликих партій вантажів (малотоннажні вантажі). Ми здійснюємо як прямі рейси «від дверей до дверей», так і рейси з заїздом на консолідаційні склади, звідки забираються збірні вантажі. У першому випадку автомобілі забирають вантаж зі складу відправника в Європі і доставляють його безпосередньо на склад одержувача в Україні. У другому випадку вантажі з різних місць завозяться на європейські консолідаційні склади, на яких вантажні автомобілі комплектуються вантажем, виходячи з маршруту його перевезення в Україну.

Не намагайтеся організувати перевезення спеціалізованого обладнання своїми силами, звертайтеся до професіоналів

Вартість перевезення медичного обладнання

Питання по доставці медичної техніки та обладнання з Європи можна задати за телефонами компанії «Транс-Атлас» або, заповнивши на нашому сайті спеціальну форму. Наші фахівці зможуть дати відповідь максимально оперативно.

Зважаючи на специфіку медичних вантажів, ціна перевезення складається з багатьох умов та вимог вантажовласника. Безкоштовно розрахунок може здійснити наш логіст або «Калькулятор перевезень» на сайті.

З компанією «Транс-Атлас» ви можете бути впевнені, що ваш медичний вантаж доїде до пункту призначення у строк, в цілості й збереженості.

 

 

перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу перевезення медичного обладнання

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ