Що таке професійна та надійна транспортна компанія?

Професійна та надійна транспортна компанія! - часто читаємо в рекламних оголошеннях та інформаційних матеріалах, коли шукаємо послугу вантажних перевезень. А як переконатися, чи це дійсність, факт?

 Відповідь очевидна!

  • Читаємо про компанію у відкритих джерелах

  • Знаходимо відгуки про співпрацю від клієнтів,

  • Спостерігаємо відкритість і розвиток перевізника у своїй сфері!

    Адже, професіоналізм залежить від розвитку, навчання як керівництва транспортної компанії, так і її працівників. А ще готовність вдосконалювати свої процеси, підлаштовувати під потреби сучасної логістики та перевезень.

Стаємо професіоналами!

Щоб отримувати нові знаннями та досвід ми відвідали найбільшу подію логістично-транспортної сфери Logistics Summer Camp 2019. За два насичених дні почули про нові технології та підходи в сучасній логістиці та перевезеннях, рішення та кейси.

А також, поділилися своїми напрацюваннями та досвідом, що привело до успішної діяльності ПП "Транс-Атлас" уже понад 10 років. Директор компанії, Анатолій Прилуцький зацікавив учасників  методами автоматизації та діджиталізації процесів у сфері міжнародних вантажних автомобільних перевезень.Тема викликала значне зацікавлення колег та партнерів не тільки з України, тому виступ перейшов в індивідуальне обговорення питань.Перебуваючи серед колег та клієнтів, почули фідбек стосовно ефектиності роботи нашої компанії.

Висновок

Тож, наша компанія готова надалі навчатися, відвідувати спеціалізовані форуми, щоб ставати тими професіоналами, яких готові обирати для співпраці беззастережно, почувши тільки назву компанії - ПП "Транс-Атлас!

 

перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ