Моніторинг якості вантажоперевезень, з використанням ІТ-технологій

Для контролю руху транспортного транспорту на автомобілі ставиться GPS-навігація.

Переваги GPS-навігації

Окрім кількісного контролю переміщення транспортного засобу на сьогодні актуальні тематичні програми якісного водіння та стану самого вантажу.

Компанія «Транс-Атлас» впроваджує програми, які контролюють дії водія та стан технічного засобу в режимі он-лайн.

Оскільки, одним з основних видів перевезень ПП «Транс-Атлас» є перевезення швидкопсувних вантажів, то в середині кузова рефрижератора ставляться датчики контролю температури. Інформація з датчиків через GPS-навігатор в режимі он-лайн передається менеджеру-логісту, який контролює даний автомобіль в рейсі. Отже, логіст в режимі реального часу бачить температуру, при якій перевозиться вантаж, фіксує її на спеціальні носії(зберігає).

ІТ-технології, впроваджені в ПП «Транс-Атлас»

У перспективі ПП «Транс-Атлас» буде впроваджувати інтелектуальні системи контролю(телематичні програми), які контролюватимуть режим перевезення без працівника компанії. Лише при відхилення від вказаних параметрів пристрій буде сигналізувати менеджеру.

Транспортна компанія «Транс-Атлас» уже успішно та ефективно впровадила такі сучасні системи, як CRM(контроль зовнішніх продаж, взаємодія з клієнтами) та ERP(система внутрішньої організації процесів), що дозволило автоматизувати та отримати високу ефективність та контроль транспортних перевезень.

gps навігатор іт-технології контроль вантажу перевізник транспортна компанія

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ