Перевезення виставкового обладнання

Чи знаєте ви скільки дорогих заходів зривається через те, що вантаж був доставлений не вчасно ?! А скільки вантажів затримується на митниці через неправильне оформлення документів?

 Особливості транспортування обладнання

Перевезення виставкових стендів - досить трудомісткий процес, особливо, якщо ви використовуєте обладнання зі скляними елементами. Для того щоб усі меблі були доставлені до місця експозиції в цінності й схоронності, найкраще вибирати надійну компанію-перевізника. Адже, від компетенції та відповідальності логістів і водіїв, технічної справності автомобіля безпосередньо залежить успіх транспортування такого вантажу.

Команда «Транс-Атлас» здійснює доставку цільних і розбірних виставкових стендів, вітрин різної конструкції, меблів та інших предметів, використовуваних для складання виставкових експозицій.

ЦІНИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВИСТАВКОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Послуга

Перевезення виставкового обладнання - процес, який має свою специфіку. Як правило, потрібно перевозити предмети досить крихкі, які при цьому мають велику площу і масу.

При таких перевезеннях фахівці Транс-Атлас готові надати Вам транспортні послуги в комплексі:

  • Стенди і вітрини приймаються у запакованому вигляді! Кожна деталь вашого вантажу має бути запакованою в спеціальні захисні матеріали.
  • Увесь вантаж маркується, складається пакувальний лист, навантаження здійснюється відповідно до певних правил і відповідно до специфіки вантажу.
  • У салоні вантажного фургону будь-яке виставкове обладнання буде надійно захищене від відколів, поломок, подряпин і не постраждає в ході транспортування. Наш водій забезпечує надійне розміщення та кріплення такого вантажу в автомобілі.
  • Розробка плану навантаження, вибір маршруту, визначення типу необхідного транспорту для перевезення вантажу з урахуванням відстаней і часу проходження шляху;
  • Узгодження умов і термінів завантаження з усіма вантажовідправниками;
  • Оформлення необхідних документів: карнет-АТА, експортних декларацій EX-1, T1, CMR, інвойсів, специфікацій;
  • Контроль за рухом вантажу по шляху проходження.

Дізнатися вартість

Вартість робіт з перевезення виставкового обладнання може бути розрахована нашими логістами після залишеної заявки. Враховується кількість, маса і тип обладнання, відстань, а також умови навантаження-розвантаження. Також, самостійно дізнатися приблизну ціну зможете на сайті, зробивши розрахунок на КАЛЬКУЛЯТОРІ

Перевезення виставкових експонатів ПП «Транс-Атлас»

Автопарк

Важлива перевага Транс-Атлас - наявність власних транспортних засобів, які мають спеціальні пристосування для кріплення і перевезення крихких вантажів.

GPS навігація в автомобілях

Це дозволяє нам краще контролювати процес транспортування і час прибуття. Контроль за процесом транспортування і терміном доставки дозволить Вам уникнути додаткових витрат, пов'язаних з транзитним зберіганням і складської обробкою і не запізнитися до відкриття виставки.

Митне оформлення

Правильне оформлення митних документів - найважливіший момент в перевезенні виставок: Наші фахівці підкажуть Вам, як правило оформити карнет-АТА і тимчасове ввезення, який набір документів буде потрібно для швидкого і правильного проходження митниці.

Страхування CMR

Ми робимо повне страхування Вашого вантажу!

Ми перевеземо все для вашої виставки - в межах України та за кордон. Скористайтеся послугами професіоналів для досягнення успіхів у Вашому бізнесі!

виставкове обладнання перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ