Що робила команда Транс-Атлас в Ротердамі та Гамбурзі? Фотозвіт

Щоб успішно здійснювати міжнародні вантажні перевезення, добре знати та розуміти потреби нашого клієнта та вирішувати його проблеми, наша команда вивчає й інші види вантажоперевезень.

Щоб у подальшому формувати цілісний логістичний ланцюжок доставки вантажів з будь-якої точки світу в Україну та навпаки, наша компанія стала учасником Логістичного туру, організованого Київською логістичною Школою #KLS.

Ми мали змогу отримати безліч корисної інформації від іноземних колег та відвідати:

- роботизований склад 8-го покоління Amazon

- наймасштабніший порт Європи в Роттердам

- завод однієї з найбільших світових авіабудівних компаній Airbus.

«Розуміння системи мультимодальної логістики, взаємодії різних видів транспорту – дає швидкі та ефективні рішення у сфері міжнародних вантажоперевезень. Тому ми розширюємо та здобуваємо нові знання, освоюємо нові можливості та новітні технології, щоб забезпечувати якісні послуги,»- говорить Прилуцький А. І.

«Вражає рівень автоматизації  усіх процесів, якого досягли європейські компанії в доставці будь-яких вантажів клієнтам. Сподіваюся, в Україні ці технології якнайшвидше розвинуться і впровадяться в різні логістичні процеси. Принаймні, наша транспортна компанія Транс-Атлас впроваджує в процесах як внутрішньої роботи так і  роботи з кінцевими клієнтами сучасні ІТ технології та системи оптимізації.

А #KLS дає можливості розширювати знання, налагоджувати контакти та обмінюватися досвідом з вітчизняними та іноземними колегами. Такі поїздки дають змогу побачити шляхи подальшого розвитку або внести корективи у процеси діяльності своєї компанії на даному ринку».

Чекаємо на нові цікаві та пізнавальні події, бізнес-тури від KLS!

перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ