Питання логісту: Чи здійснює компанія збірні вантажоперевезення?

Часто в компанію звертаються клієнти, які мають невеликий вантаж і хочуть перевезти його у складі збірних. Чи виконує такі перевезення наша компанія - відповідає логіст Альона

Чи  здійснює компанія збірні вантажоперевезення?

Альона Супрун:

- Наша компанія здійснює міжнародні перевезення в основному окремих вантажів. Оскільки , маємо автомобілі  різного тоннажу, які спроможні везти вантаж від 500 кг до 22 тонн. Основні передумови, які визначають , як можна і потрібно перевезти вантаж за кордон:

  • Звичайно, буває можливість перевезти кілька вантажів в одній машині - збірні. Це здешевлює витрати на послугу. Та наші постійні клієнти зазвичай надають перевагу більш безпечним та гарантованим перевезенням окремою машиною.
  • Усе визначається кількістю та габаритами Вашого вантажу. Якщо ми говоримо про невелику партію товару, то можливо і збірним вантажем. Але, потрібноо зважити, що доведеться чекати, поки збереться замовлення на повне завантаження машини. А також, враховувати сусідство вантажів, щоб потребували однакового виду транспорту та спільного маршруту. Тобто, такі перевезення не можна доставити терміново.
  • Якщо ж вантаж має чітко обумовлені вимоги до перевезення, як, наприклад, точна дата доставки, температурний режим, це небезпечний або об'ємний крихкий товар - потрібна орема вантажівка.

Який саме вантажний транспорт поотрібен для міжнародного перевезення Вашого вантажу - запитайте в логістів ПП "Транс-Атлас"!

перевезення в Європу перевізник професійна доставка вантажу

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ