Рефрижераторні перевезення: особливості та ціна

Ідеальним способом доставки швидкопсувних вантажів є їх перевезення рефрижераторами.

Швидкопсувні вантажі

Ідеальним способом доставки швидкопсувних вантажів є їх перевезення рефрижераторами. Цей транспортний засіб призначається якраз для такого виду послуг. Його обладнано холодильною установкою, яка зберігає всі якості вантажу, що перевозиться. Продукти харчування, квіти, лікарські препарати, що мають маленький термін зберігання, для всього цього потрібна оренда рефрижератора.

Особливості транспортного засобу. Перевезення рефрижераторами

Сучасні виробники рефрижераторів вбудовують в авто різні холодильні конструкції для збереження швидкопсувних вантажів. Існує певна класифікація автомобілів в залежності від температури, яку необхідно встановити в холодильному обладнанні. Визначають три типи машин. Усередині їх кузова повинен підтримуватися особливий температурний режим:

  1. від 0 до +12 градусів;
  2. від -10 до +12 градусів;
  3. від -20 до +12 градусів.

Окрім наявності холодильних установок, фургон рефрижератора має свої секрети. Його стінки наповнюють пінополістиролом або пінополіуретаном. Також їх можуть обшивати алюмінієвими листами або матеріалом з оцинкованого заліза. Це забезпечує додатковий захист перевезеного швидкопсувного вантажу від зовнішніх температурних впливів.

Замовити рефрижератор в транспортній компанії

Компанія "Транс-Атлас" має в наявності великий автомобільний парк для транспортування вантажів: є рефи від 1 тонни до 20 тонн, об'ємом 86 м3.

У рефрижераторах встановлене спеціальне обладнання:

  • дворівневу систему навантаження;
  • палетні конструкції;
  • регульовані елементи для перевезення м'ясних туш;
  • спеціальні висувні ящики.

Компанія «Транс-Атлас» надасть якісні та професійні послуги міжнародного вантажоперевезення товарів, які потребують особливого температурногр режиму

Наша компанія має багаторічний досвід, регулярно проводить обслуговування транспортного засобу і холодильного обладнання, вмонтованого в рефрижератор. За кермом особливого транспортного засобу завжди підготовлений і кваліфікований водій. При такій надійної комплектації турбуватися за своєчасну доставку швидкопсувного вантажу не варто. Збереження якісних характеристик товару гарантована.

Цінова політика

Вартість рефрижераторних перевезень наші замовники зможуть підрахувати самостійно, використовуючи функцію транспортного калькулятора на сайті.

Розцінки на вантажоперевезення рефрижератором залежать від наступних факторів:

  • Кількість перевезеного швидкопсувного вантажу
  • Умови перевезення (технічні характеристики рефрижератора)
  • Кілометраж маршруту доставки

Увівши зазначені дані в калькулятор, Ви дізнається орієнтовну суму витрат на міжнародні перевезення вантажу!

рефрижераторні перевезення температурний режим швидкопсувні вантажі

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ