GPS моніторинг автотранспорту в компанії Транс-Атлас

GPS моніторинг автотранспорту є передовою системою з відстеження та визначення місця положення транспортного засобу під час міжнародних перевезень вантажу.

GPS моніторинг автотранспорту є передовою системою з відстеження та визначення місця положення транспортного засобу під час міжнародних перевезень вантажу.
Дана система дозволяє визначити в якому стані знаходиться транспортний засіб, а також його параметри і функціональні можливості. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє отримувати і обробляти дані отримані від пристрою.

Система стеження GPS дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності

Компанія Транс-Атлас є лідером у наданні послуг з міжнародних перевезень в Західній Україні. Тому  ми подбали про те, щоб наші вантажівки були обладнані системами стеження GPS.

GPS моніторинг автотранспорту працює за декількома принципами, а саме:

  1. Опрацьовані дані передаються по GSM-каналу безпосередньо на сервер компанії в автоматичному режимі або за запитом співробітника.
  2. Безпосередньо обладнання встановлене на транспортному засобі і об'єктах спостереження фіксує місце розташування і технічний стан об'єкта. Після того як програма обробляє отримані дані, формуються події.
  3. Логісти ПП «Транс-Атлас» мають доступ до даних, які можуть спостерігати на екрані свого монітора, а конкретніше на цифровій карті. Також дані звітів доступні у вигляді графіків.

Система GPS моніторингу дає великий спектр можливостей доступних користувачам:

  1. Відстеження об'єкта: можливість отримання всієї інформації про місцезнаходження і технічний стан вантажівок спостереження в реальному часі, а також за будь-які тимчасові рамки з моменту поміщення обладнання на транспортний засіб.
  2. Контроль за об'єктом - інформація про точний пробіг, час перевезення, швидкості, місця парковок та інших складових. Можливість автоматизованого контролю та оперативного управління географічними зонами, маршрутами, контрольними точками.
  3. Звітність - різні форми доповідей в електронному та цифровому вигляді, можливість складання власних звітних документів.
  4. Робота з картами - нанесення заданих об'єктів на картографічні пристрої стеження.

Завдяки тому, що система GPS моніторингу автотранспорту дозволяє точно контролювати задані об'єкти підвищується конкурентоспроможність перевізника, адже забезпечує якість та гарантію вчасної доставки та збереженості вантажу.
Компанія ПП "Транс-Атлас" зможе надати послуги з міжнародного перевезення вантажу з відслідковуванням його доставки до отримувача. Співпраця з нами - Ваша впевненість та надійність!
Замовити перевезення на сайті

gps навігатор іт-технології контроль вантажу перевізник транспортна компанія

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ