Як правильно перевозити акваріумних рибок?

Акваріумні рибки є популярним видом домашніх улюбленців, бо розводять і люблять їх за красу та невибагливість в утриманні. А як і звідки потрапляють ці чудові створіння в Україну?

А як і звідки потрапляють акваріумні рибки в Україну?

Акваріумні рибки є популярним видом домашніх улюбленців, бо розводять і люблять їх за красу та невибагливість   в утриманні. Найчастіше акваріумні рибки привозять в  нашу країну з Європейських країн. Розберемося, як же правильно транспортувати акваріумних рибок з одного міста в інше або за кордон!

Основні складові для успішного перевезення рибок:

  • Дотримання температурного режиму
  • Достатнє насичення киснем.
  • Герметичність тари.

Найпростіший та найшвидший спосіб доставки – це вантажний автотранспорт.

Підготовка для транспортування

У спеціальні пакети для транспортування рибок(в зоомагазинах), наповнити акваріумною водою і помістити певну кількість рибок, щоб вільно почувалися. Далі, пакети наповнюють киснем, якомога більше, щоб можна було подолати великі відстані. Пакети герметично закривають.

Вибір транспорту

Для перевезення рибок з-за кордону  в Україну необхідно звернутися до професіоналів – транспортної компанії, яка має досвід такого транспортування.

Зазвичай, використовують рефрижератори, які здатні забезпечити необхідний температурний режим та вологість протягом усього шляху транспортування. Адже, при низьких температурах, або ж при високих є ризик загибелі рибок в дорозі, а отже, втрата для вантажовласника.

 

Важливо! Для міжнародного перевезення рибок потрібні ветеринарні документи, які оформлюють заздалегідь.

акваріумні рибки рефрижераторні перевезення швидкопсувний вантаж

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ