Команда ПП «Транс-Атлас» виступила спікером на 10-му Logistics Innovation Forum 2020 ФОТО

Розвиток компанії – це не тільки збільшення її матеріальних, фінансових показників.

Команда ПП «Транс-Атлас» виступила спікером на 10-му Logistics Innovation Forum 2020 

Розвиток компанії – це не тільки збільшення її матеріальних, фінансових показників
Це насамперед, впровадження інновацій, сучасних ІТ рішень, що ставить компанію на крок попереду в своїй галузі.
Компанія ПП «Транс-Атлас» мала можливість провести наочну презентацію і демонстрацію та поділитися  ІТ рішеннями в транспортній логістиці на 10-му Logistics Innovation Forum 2020 Передова логістика!

Виступ директора компанії  Анатолія  Прилуцького викликав значне зацікавлення та ряд питань, оскільки, запровадження багатьох програм оптимізації та діджиталізації процесів у транспортних перевезеннях є започаткованим в небагатьох компаніях транспортно-логістичної галузі.

Ділилися досвідом, домовлялися про співпрацю

Директор Анатолій Прилуцький провів зустрічі і консультацій прямо на майданчику форуму з потенційними партнерами та колегами.

Наші представники мали особисте спілкування з провідними експертами і практиками транспортної і складської логістики. А також, започаткували нові ділові контакти, домовленості і угоди, переговори, обмін напрацюваннями.

Наші матеріали на форумі

Дякуємо організаторам Форуму за якісну організацію та актуальний, практичний контент від спікерів-професіоналів. Команда ПП «Транс-Атлас» готова і надалі бути учасником такого крутого заходу і ділитися новими напрацюваннями та впровадженнями у транспортно-логістичній галузі.

 

 

IT технології в логістиці транспортна логістика транспортна компанія міжнародні вантажні перевезення

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ