Рефрижераторні перевезення

Trans-Atlas надає послуги рефрижераторних перевезень вантажу, який потребує дотримання правил температурного режиму.

Вам потрібно, щоб товар доїхав до одержувача свіжим і привабливим? Для цього Вам необхідно звернутись до послуг рефрижераторних перевезень.

Рефрижераторні перевезення – це перевезення, що потребують постійного підтримання певного температурного режиму на всьому шляху доставлення вантажу, який підтримується за допомогою авторефрижераторів в межах від -25 до +25 незалежно від погодних умов ззовні.

Trans-Atlas надає послуги рефрижераторних перевезень вантажу, який потребує дотримання правил  температурного режиму.

Транс-Атлас має сучасний парк рефрижераторів, яким здійснює перевезення Україною та  міжнародними маршрутами. У кожному причепі встановлені сучасні охолоджуючо-заморожувальні установки, які дозволяють здійснювати перевезення як продукції глибокої заморозки, так і швидкопсувних товарів, що вимагають тільки охолодження. Також, кожен напівпричіп оснащений додатковим замикаючим пристроєм для максимального збереження Вашого вантажу.

 Види вантажу, які рекомендуємо перевозити рефрижераторами:

  • харчові продукти (включаючи швидкопсувні й вантажі підвищеного ризику)
  • хімічна продукція (в тому числі та небезпечні класи: ADR 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9)
  • лікарські препарати (включаючи вакцини)
  • меблі
  • обладнання, які мають всередині рідини, замерзання яких необхідно уникнути

Для доставки вантажів ми використовуємо тривісні напівпричепи, призначені для охолодження або глибокої заморозки по всьому кузову автомобіля, і мультитемпературні тривісні напівпричепи, забезпечені герметичною перегородкою і двома випарниками, що дозволяють створювати два різних температурних режими в одному ізотермічному кузові з такою точністю, що можна контролювати перепад температури в 1 градус Цельсія. Усі рефрижератори забезпечені бортовими термописцями, які фіксуюсь всі зміни по температурному режиму в кузові на всьому шляху перевезення товару.

Види рефрижераторів:

  • Одноярусні та двоярусні
  • Однокамерні й двокамерні, які підтримують різну температуру
  • Вантажівки-ізотерми з цільнометним кузовом
  • Буси з холодильником

Наша компанія має багаторічний досвід, регулярно проводить обслуговування транспортного засобу і холодильного обладнання, вмонтованого в рефрижератор. За кермом особливого транспортного засобу завжди підготовлений і кваліфікований водій. При такій надійної комплектації турбуватися за своєчасну доставку швидкопсувного вантажу не варто. Збереження якісних характеристик товару гарантована.

Щоб дізнатись вартість рефрижераторного перевезення в необхідному вам напрямку, зробіть безкоштовний запит на сайті.

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ