Малотоннажні вантажні перевезення

ПП «Транс-Атлас» організовує доставку малотоннажними автомобілями як збірних, так і комплектованих вантажів з\в Європу, Прибалтику, Білорусь та територією України.

ПП «Транс-Атлас» організовує доставку малотоннажними автомобілями як збірних, так і комплектованих вантажів з\в Європу, Прибалтику, Білорусь та територією  України. Малотоннажний автомобіль – це транспортний засіб, за допомогою якого можна здійснювати вантажні  перевезення на різні відстані.

 

Якщо великий бізнес і промисловість використовують великі перевезення, то для малого бізнесу та індивідуального споживання більш доречними будуть міжнародні малотоннажні перевезення вантажів. Приватна потреба в перевезенні меблів або особистих речей, комерційне замовлення підприємця на середні обсяги вантажоперевезень – все це вимагає залучення відповідного транспортного засобу.

 

Транс-Атлас  пропонує такі варіанти вантажних автомобілів:

 

Вантажі до 2 тонн:

- тенти

- буси

- рефрижератори

 

Вантажі від 2 до 5 тонн:

- великі комерційні фургони

- бус-рефрижератор

- комерційні вантажівки середнього розміру.

 

Залежно від ваги й параметрів вашого вантажу ми підберемо оптимальний транспортний засіб для надійного та вигідного перевезення.

 

При складанні найбільш раціональної схеми доставки, наші логісти враховують наступні  основні фактори:

  1. маршрут перевезення
  2. характеристики, властивості та упаковування вантажу
  3. митний режим
  4. часові норми на доставку та багато інших факторів

Порахувати вартість перевезення вантажу можна безплатно на нашому сайті, або залишити заявку і менеджери компанії детально проконсультують вас.

 

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ