Топ-6 переваг співпраці з ПП «Транс-Атлас»

Обираючи транспортну компанію для перевезення вантажу клієнт повинен на 100% бути впевненим в надійності та професіоналізмі перевізника. Замовивши перевезення вантажу в /з країн Європи у ПП Транс-Атлас, ви отримуєте гарантії щодо якості виконання вашого замовлення

Обираючи транспортну компанію для перевезення вантажу клієнт повинен на 100% бути впевненим в надійності та професіоналізмі перевізника.

 

Отож, ми маємо 6 впевнених «За» співпрацю з ПП «Транс-Атлас»

  • Ми – надійна та професійна команда, яка бере на себе: страхування, оформлення повного пакету документів на вантажоперевезення за кордон, контролює пересування вантажу за допомогою GPS, виконує зобов’язання по доставці в повному обсязі.

 

  • Перевеземо Ваш вантаж в Європу згідно з міжнародною митною процедурою TIR Carnet – компанія є дійсним членом Асмап України.

 

 

  • Гарантія успішного перевезення – правильний вибір транспорту! Для перевезень вантажу в напрямку Європи застосовуємо транспорт Євро, 4, 5, 6, різних типів і вантажності(понад 250 машин).

 

  • Оптимальна вартість міжнародних перевезень вантажу! Ми враховуємо вагу, маршрут, необхідність експедирування чи додаткових дозволів, тому Ви отримаєте адекватну ціну за якісно надані послуги. А ще, зможете самостійно дізнатися усі параметри перевезення: ціна, відстань, маршрут ТУТ

 

 

  • Професіоналізм логістичного відділу компанії: оперативно запропонують відповідний транспорт, правильно побудують оптимальний маршрут, консультація та грамотне оформлення документації для перевезення Вашого вантажу в/з Європи

 

  • 10 років на ринку вантажних перевезень. За цей багаторічний досвід, ми отримали цінні знання та вміння виходити з можливих критичних ситуацій з вигодою для клієнта. Адже, задоволений клієнт – наша основна ціль.

Замовивши перевезення вантажу в /з країн Європи у ПП Транс-Атлас, ви отримуєте гарантії щодо якості виконання вашого замовлення.

Також ви можете самостійно розрахувати вартість перевезення в нашому онлайн-калькуляторі на сайті  https://trans-atlas.com.ua/

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ