Oтримання додаткової квоти дозволів Казахстану (універсальний) для оформлення на автотранспортні зас

отримання додаткової квоти дозволів Казахстану (універсальний) для оформлення на автотранспортні засоби, які вже завантажені до Казахстану

Відповідно до інформації Укртрансінспекції України, розміщеної на їх офіційному веб-сайті 06.11.2014, отримано додаткову квоту дозволів Казахстану (універсальний) у кількості 200 штук. Зазначені дозволи надані казахською стороною для оформлення на автотранспортні засоби, які вже завантажені до Казахстану та очікують на зазначені дозволи.

В зв’язку з вищенаведеним, Укртрансінспекція України просить перевізників не планувати перевезення вантажів до Казахстану з використанням універсальних дозволів.

Для автотранспортних засобів, які вже завантажені з України до Казахстану, оформлення та видача дозволів Казахстану (універсальних) буде проводитись в ПВД «Київ» щоденно з 11:00 год. до 15:00 год. відповідно до діючих обмежень при обов’язковій наявності усіх необхідних документів та після перевірки наявності завантаженого до Казахстану автотранспортного засобу.

Вказану інформацію можна подивитись на сайті Укртрансінспекції України за наступним посиланням:

http://www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/article/94455.

Просимо прийняти дану інформацію до уваги при плануванні та виконанні перевезень з використанням зазначених дозволів.

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ