Запрацював Єдиний реєстр боржників!

Даний реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобіганню відчуження боржниками майна. Із зазначеним реєстром можна ознайомитися за наступним посиланням: h

05.01.2017 р. набрали чинності положення Закону «Про виконавче провадження», якими передбачено запуск Єдиного реєстру боржників. До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження.

Даний реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобіганню відчуження боржниками майна.

Згідно з чинним законодавством, виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов’язаний внести до вказаного реєстру відомості відносно боржників, які мають зобов’язання перед фізичними чи юридичними особами за судовими рішеннями та рішеннями інших органів.

Інформація про боржників можна отримати безкоштовно, цілодобово та без будь-яких обмежень на сайті Міністерства юстиції України.

Із зазначеним реєстром можна ознайомитися за наступним посиланням: http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors

Радимо використовувати зазначений інтернет-ресурс для перевірки Ваших контрагентів з метою уникнення і запобігання ними договірних зобов’язань.

Зазначена інформація буде міститися на сайті Асоціації в розділі «Меню сотрудника» підрозділ «Перевір контрагента!»

корисні посилання боржники авто

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ