Міжнародні перевезення 20-тонних вантажів

Міжнародні перевезення до 20 тонн - широко затребувана послуга в сфері транспортної логістики. Потужні єврофури дозволяють здійснювати доставку будь-яких вантажів за кордон або в межах країн Євросоюзу.

Єврофури 20 тонн: особливості

Фура - неофіційна назва вантажного автотранспорту, що є комбінацією потужного сідельного тягача і закритого (як правило) кузова - фургона. Найбільш широке поширення мають напівпричепи фургони. Їх кузов обтягається тентом з високоміцного і вологонепроникного матеріалу (зазвичай це ПВХ), який захищає вміст вантажного відсіку від вологи, пилу, бруду, впливу сонячних променів. При цьому сам матеріал ніякого шкідливого впливу на вантаж, що перевозиться не робить.

Одна з ключових переваг тентованого автотранспорту - можливість швидкого відкриття відразу кількох або одного борту, а також можливість навантаження краном. Окрім того, для фіксації вантажу машини комплектуються спеціальними ременями.

Замовити вантажоперевезення з України в Європу єврофурою 20 тонн, а також доставку вантажів в/з країн Євросоюзу та інших регіонів ви завжди можете в компанії «Транс-Атлас».

Усі наші тенти в обов'язковому порядку оснащені системою GPS, в кабінах вантажних автомобілів є додаткові місця для експедиторів.

Транспорт на 20 тонн

Автопарк ПП "Транс-Атлас" запропонує Вам сучасні імпортні 20-тонники. Залежно від специфіки перевезення ми готові запропонувати вам:

Тенти

Напiвпричiп (єврофура): вантажний відсік вміщує від 20 до 25 тонн або від 22 до 33 європалет вантажу.

Тент разом з причепом, який дозволяє перевезти вантаж масою від 5 до 25 тонн(об’ємом 110 куб. метрів та 120 куб. метрів)

Реф 20 тоннРефрижератори

Рефрижераторні напівпричепи в автопарку «Транс-Атлас» мають можливість розміщення до 33 палет (20 тонн корисного вантажу). Використовуються для вантажоперевезення з України в Європу та навпаки, автотранспортом 20 тонн.

Рефи - незамінний варіант при доставці швидкопсувних вантажів.  

Дізнатися ціну!

Зателефонуйте нам або РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ !

Замовляючи в «Транс-Атлас» автомобільні перевезення в/з Європи , Прибалтики, Білорусь 20 тонн, Ви отримуєте оперативну своєчасну доставку вантажів самого різного типу:

  • швидкопсувні (заморожені, охолоджені продукти харчування, медикаменти тощо);
  • товари народного споживання (побутова техніка, одяг тощо);
  • тарні вантажі (в ящиках, палетах, мішках тощо);
  • обладнання та металоконструкції, верстати та комплектуючі.

вантажні перевезення 20 тонн міжнародні перевезення транс-атлас

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ