Чек-лист: 10 основних кроків при замовленні вантажоперевезення за кордон

Ми склали покрокову інструкцію, як замовити перевезення вантажу за кордон у нас. Детальний ЧЕК-ЛИСТ

Як замовити перевезення в надійного вантажоперевізника: чек-лист для власника вантажу

Розглянемо основні етапи успішного міжнародного вантажоперевезення :

Крок 1. Сайт

Познайомтеся із сайтом нашої компанії: www.trans-atlas.com.ua . Тут ви зможете дізнатися, які вантажі, куди перевозимо та про інші послуги ПП «Транс-Атлас».

Крок 2. Зв’язатися з логістом

У розділі «Команда» Ви обираєте та зв’язуєтеся з логістом, який веде необхідний напрямок перевезення, має машини під Ваш вантаж.

Крок 3. Залишити замовлення.

Замовити послугу перевезення: через форму зв’язку, подзвонити логісту, або заповніть  заявку на перевезення  по вільному транспорту.

Крок 4. Документація та ліцензії

При зверненні в нашу компанію, ви зможете попросити наявність актуальної ліцензії на здійснення вантажоперевезення та ознайомитися з копіями установчих та транспортних документів. Також, у нас є підтверджуючі документи про членство в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України(АСМАП).

Крок 5 . Розрахунок вартості, терміни перевезення

Можете зробити розрахунок на калькуляторі і отримати попередню вартість доставки вантажу. Для  точного прорахунку Вашого перевезення надайте логісту наступні дані: вид, вагу, об”єм, точки завантаження/розвантаження, вимоги до способу завантаження, терміни доставки.

Крок 5. Страхування відповідальності

Надаємо поліс страхування відповідальності компанії перед третіми особами (CMR) -  наша компанія пропонує клієнтам гарантію якості обслуговування.

Крок 6. Узгодьте всі послуги, які можуть Вам знадобитися

Якщо компанія займається міжнародними вантажоперевезеннями - це не означає, що вона за замовчуванням надає послуги з оформлення вантажів, сертифікації продукції та страхування. Тому, ці питання важливо обговорити до заключення угоди про перевезення.

Крок 8. Оформити всі супровідні та митні документи

Менеджер-логіст компанії оформить усі документи на Ваш вантаж, необхідні для початку перевезення. А також узгодьте з ним документи, які потрібно буде показати після його доставки.

Крок 9. Інформування про вантажоперевезення

Доступний телефонний зв'язок з водієм і менеджером - зможете в будь-який момент зателефонувати і дізнатися місце розташування вантажів.

Крок фінальний. Виконання замовлення на послугу

Ми швидко і безпечно виконуємо перевезення ваших вантажів в країну, зазначену в договорі.

 І, самий важливий етап міжнародного перевезення вантажу – ЗАДОВОЛЕНИЙЙ КЛІЄНТ!

Компанія «Транс-Атлас» працює в сфері організації перевезення вже 10 років. Ми відрізняємось повною юридичною прозорістю своєї діяльності і готові надати вам будь-які докази нашої сумлінності - від членства в асоціаціях, до всіх установчих документів.

Зателефонуйте нам за телефонами +38(066) 7584544, (050) 3122612 і ми відповімо на усі Ваші запитання стосовно міжнародних вантажних перевезень.

чек лист міжнародні вантажоперевезення замовити перевезення вантажу транс-атлас

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ