Міжнародні вантажоперевезення в Польщу

Міжнародні вантажні перевезення в Польщу від транспортної компанії Транс-Атлас – це напрацьовані та оптимізовані маршрути, професійні водії та вибір транспорту під будь-який вантаж.

Перевезти вантаж в Польщу

Компанія Транс-Атлас займається доставка вантажів в/з Польщі комплексно протягом 10 років. Накопичений досвід дозволяє нам повністю вирішувати всі завдання замовника:

  • ми надаємо повний комплекс послуг
  • проводимо страхування,
  • доставку автомобільним транспортом.
  • Здійснюємо перевезення з Польщі вантажів, що потребують температурного режиму (стандартними і малогабаритними рефрижераторами, від продуктів глибокої заморозки до продуктів і товарів, що вимагають плюсової температури)

Що перевозимо в Польщу?

Наша компанія надає якісні послуги з автомобільних перевезень імпорту та експорту товарів, перевезення особистих речей тощо в Польщу та в ін. крани Європи.

Оскільки, на сьогодні товарооборот між Україною та Польською Республікою зростає, то й актуальність транспортних послуг висока.  Україна експортує найбільше продукцію АПК, металопродукцію і послуги(лідирують транспортні).

В Україну  з Польщі імпортуються продукти харчування, електротехнічне обладнання, косметика, штучні вироби тощо.

ЯК здійснюємо ПЕРЕВЕЗЕННЯ?

Здійснюється перевезення переважно великими єврофурами, рефрижераторами, цільнометами і бусами. Завдяки тому, що у Польщі розвинена транспортна інфраструктура і довгі автомагістралі, ми швидко, у вказані терміни здійснюємо вантажоперевезення.

Перевезення вантажів проводиться компанією Транс-Атлас у всі регіони та міста Польщі: Варшава, Краків, Лодзь, Гданськ, Познань та ін. При доставці вантажними автомобілів швидкість доставки в рази вище.

Вантажоперевезення в Польщу компанія Транс-Атлас здійснює власним автотранспортом. Це актуально не тільки для великих виробників і постачальників, але і для фізичних осіб, які планують переїзд за кордон.

ВАЖЛИВО! Водії наших вантажівок знають особливості проїзду по території Польщі та дотримуються правил, а саме:

- їздять у відповідності до режимів швидкості;

- знають правила користування платними дорогами і їх розміщення;

- мають усі необхідні документи для перевезень у Польщу: паспорт, техпаспорт на машину, дозвіл(двосторонній/транзитний);

- розклад руху в дні державних свят

- ознайомлені з системою дорожніх штрафів у Республіці Польща(діє з вересня 2018 року)

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • КРАЩІ ЦІНИ
  • Індивідуальна СХЕМА ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКИ
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Як розрахувати замовлення?

Вартість транспортування вантажів можна попередньо дізнатися на нашому сайті. Залежно від різновиду та обсягу товару потрібні і додаткові процедури: страхування, консолідація, сертифікація. Тому, остаточну ціну Вам зможе розрахувати логіст нашої компанії.

 

польща перевезення вантаж міжнародні вантажоперевезення експорт

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ