Транспорт для вантажоперевезень: оптимізація витрат та гарантія збереження вантажу!

Якщо маєте потребу в постійних або одноразових перевезеннях за кордон, Ви повинні орієнтуватися, яка вантажівка буде оптимальною під Ваш вантаж , а також більш економною. Адже, від правильного вибору транспорту безпосередньо залежать витрати вантажних перевезень і збереження довірених товарів.

Міжнародна доставка продовольчих і промислових товарів, транспортування будівельних матеріалів, перевезення різного роду сировини та інших вантажів необхідна сьогодні не тільки великим і малим підприємствам, але і приватним особам. Для початку необхідно розібратися, що саме будете перевозити, адже для різних видів вантажу підходять різні види транспорту. Якщо Ви не особливо розбираєтеся в автотранспорті, найкраще порадитися з досвідченим фахівцем  - логістом транспортної компанії.

Класифікація перевезень по тоннажу

 Залежно від обсягів вантажів, які Ви маєте намір перевозити, можна виділити певну класифікацію перевезень автотранспортом по тоннажу:

  • Малотоннажні перевезення -  транспортують вантажі, вага яких не перевищує п’яти тонн. В основному це продовольчі товари, меблі, малогабаритні будівельні матеріали, обладнання тощо.  Для таких перевезень ідеально підходять мікроавтобуси, а також вантажні автомобілі, оснащені тентом або ізотермічної будкою. Якщо вантаж по вазі допустимий для малотоннажних перевезень, але за габаритами(об’єм) не вписується у перераховані вище автомобілі, то для них підходить транспорт з відкритим кузовом і бортами. До малотоннажного транспорту відносяться і рефрижератори до 5 тонн.
  • Средньотоннажні вантажоперевезення: транспортування вантажів від п'яти до десяти тонн. Для здійснення подібної послуги підходять ті ж види автомобілів, що і для транспортування малотоннажного вантажу. Та обсяг кузова транспортного засобу має становити від 34 до 55 метрів кубічних.
  • Великотоннажні перевезення - транспортування вантажів, вагою понад десять тонн і до 20 тонн. Автомобілі для таких перевезень більш, ніж місткі, відповідно, компанія, що володіє таким транспортом, може одночасно доставляти різні види товарів. Кузов авто для великотоннажних перевезень за обсягом повинен бути 80-120 кубічних метрів.

Параметри вибору вантажного автомобіля

Один з принципових моментів під час перевезення - це вибір відповідного за габаритами і вантажопідйомності транспорту.

Якщо Ви вже визначилися, що саме будете транспортувати, Вам необхідно уточнити й інші параметри відповідного транспорту:

Вантажопідйомність транспортного засобу. Даний параметр в основному коливається від однієї до двадцяти тонн.

Види за типом кузова

  • Напівпричепи і тягачі, призначені для транспортування негабаритних товарів.
  • Тент або фургон,
  • Ізотермічна будка або рефрижератор.

Важливо! Якщо Ви збираєтеся перевозити швидкопсувні продукти, ліки, саджанці тощо, Вам необхідно вибирати авто з ізотермічним кузовом.

Для транспортування сипучих будівельних матеріалів найкраще вибрати вантажні автомобілі з двосторонньої розвантаженням.

Види перевезень за типом вантажу

  • Найпоширеніший вид - стандартні перевезення вантажів. Це звичайні товари (обладнання, будівельні матеріали, продукти харчування, електроніка і т. Д.
  • Надважкі і негабаритні товари. Даний вид транспортування вимагає спеціально обладнаного транспорту.
  • Збірні перевезення. З метою економії послугами транспортної компанії користується відразу кілька замовників. Кожен з клієнтів платить тільки за місце свого вантажу. Вага, характеристики і призначення товару також можуть бути різними.
  • Небезпечні вантажі. Предмети, що становлять небезпеку для здоров'я людини. Наприклад, вибухові або хімічні речовини.

Вибір транспортної компанії

Правильно обраний транспорт - запорука оперативної доставки. Для того, щоб не переживати про неправильний вибір - передзвоніть нам, і наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант транспорту для міжнародного перевезення Вашого вантажу!
 Як уникнути помилок при виборі перевізника і транспорту - Дізнайтеся ТОП 5 ПОРАД!

транспорт для перевезень вантажний транспорт перевезети вантаж замовити транспорт

РОЗРАХУВАТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ